Завчасне придбання продуктів до святкування Нового року звільнить від забігів по магазинах, чергах та надлишкових витратах.
Напої
Спиртні напої – найчастіше найбільша стаття витрат. Довгі зимові вихідні супроводжуються практично щоденними гуляннями. Зазвичай напередодні Нового року ціни на міцне злітають. Хороше рішення – наперед вивчити асортимент супермаркетів та оптових магазинів.
Консерви
Тривалий термін зберігання – від двох до чотирьох років – дозволяє сміливо закупитися консервованим горошком, кукурудзою, шпротами, солоними огірками, оливками про запас. Є великий ризик, що в останніх числах грудня банки за прийнятною ціною зникнуть із полиць. Залишиться лише найдорожче.
Червона ікра
Термін зберігання символу Нового року – червоної ікри – 365 днів. Ніщо не заважає вам купити ікру заздалегідь, поки ціни на делікатес не відлетіли до космосу. Зберігайте баночку в холодному місці (бажано у холодильнику).
Майонез
Майонез – один із найпотрібніших продуктів при готуванні страв для новорічної трапези. Салатний соус першим зникає з полиць. Закупивши потрібну кількість заправки до ажіотажу у магазинах, є високий шанс зберегти кругленьку суму грошей.
Копченості
Сиров'ялені та сирокопчені вироби теж час брати. Вони спокійно доживуть до головної вечері року, якщо загорнути їх у папір та відправити у холодильник. Так, вони можуть зберігатися в середньому від чотирьох до шести місяців. Продукти у вакуумній упаковці зберігаються довше. З вареною ковбасою доведеться почекати – купувати її краще ближче до 31 грудня.
Безалкогольні напої
Мінеральна вода, соки та газовані напої завжди присутні на новорічному столі. Купити їх раніше в потрібній кількості – відмінна ідея. Зайвими в будинку вони ніколи не будуть, але можна убезпечити себе від переплати у гарячі дні.
Шоколад та шоколадні цукерки
Термін придатності шоколаду залежить від його виду та становить від одного до 12 місяців. Молочний шоколад без наповнювачів та гіркий зберігаються довше, білий збереже свіжість протягом не більше 30 днів. Термін зберігання шоколадних цукерок не повинен перевищувати шести місяців.
Зберігати шоколадні вироби потрібно за температури від +5°С до +22°С, тоді смак залишиться незмінним. Не потрібно тримати шоколад у холодильнику: це погіршить його якість.
Що купити перед Новим роком
До списку увійшли продукти з невеликим терміном придатності:
- молочні та кисломолочні продукти;
- хлібобулочні вироби, торти та тістечка;
- свіжі м'ясо та риба;
- фрукти та овочі.