Листопадовий повний місяць, який іноді називають Бобровим Місяцем, Морозним Місяцем або Сніжним Місяцем, зійде у вівторок, 8 листопада.
Незважаючи на те, що пік повного місяця припадає на 6 ранку за східним стандартним часом (10 ранку за UTC) у вівторок вранці, за даними NASA , місяць усе ще виглядатиме повним і яскравим протягом приблизно трьох днів, з початку 7 до початку 10 листопада.
Спостерігачі за небом у Північній Америці, які рано розпочнуть роботу у вівторок, також побачать повне місячне затемнення – останнє за наступні три роки – коли Місяць впаде в найтемнішу частину земної тіні близько 5:17 ранку за східним часом (9 :17:00 UTC).
Під час цієї фази (яку ще називають «тотальністю») Місяць набуде іржаво-червоного відтінку, який іноді називають Кривавим Місяцем. Це означає, що небесне шоу у вівторок можна було б назвати «Кривавим місяцем бобра», якщо ви віддаєте перевагу небесним подіям із багатьма прикметниками.
Звідки береться «бобер»? Менський фермерський альманах почав публікувати індіанські назви місяців у 1930-х роках; ці назви з тих пір стали популярними в основному висвітленні повного місяця. Згідно з альманахом, листопадовий Бобровий Місяць отримав свою назву тому, що бобри, як правило, ховаються у своїх будиночках приблизно в середині осені. Це також пора року, коли бобролови традиційно збираються добути багато теплих шкурок на зиму.
Листопадовий повний місяць також називають «Морозний Місяць» або «Сніговий Місяць» – тому що перші заморозки в році, як правило, з’являються приблизно в цей час.
Приблизно раз на 30 днів повний місяць відбувається, коли Сонце, Земля та Місяць вирівнюються на невидимій лінії під кутом 180 градусів. Орбіта Місяця відрізняється від орбіти Землі приблизно на 5 градусів, тому Місяць зазвичай знаходиться трохи вище або нижче тіні Землі, що дозволяє сонячним променям освітлювати бік, звернений до Землі.
Наступний повний місяць – останній у 2022 році – сходить 7 грудня.