
Веспасіан (69–79 рр. н. е.). Був добрим організатором, навів лад у державному господарстві й відновив фактично зруйновану своїм попередником систему громадських фінансів. Запровадив нові податки, установив режим економії в державних видатках. Здійснив заходи з покращання дисципліни в армії та скорочення її складу, включив до складу сенату представників областей Італії та західних провінцій. Був прихильником простих звичаїв, жорстоким до ворогів, але поблажливим до критиків.
Тіт (79–81 рр. н. е.). Здобув народне визнання і любов своєю державною діяльністю: припиненням конфіскацій чужого майна, скасуванням закону про образу величності, щедрими роздачами .хліба й завершенням розпочатого батьком будівництва Колізею. Карав донощиків і заприсягся нікого не вбивати, навіть своїх ворогів.
Доміціан (81–96 рр. н. е.). За твердженням сучасників, був наділений усіма можливими недоліками: лицемірством, підступністю, жорстокістю, самообожнюванням, заздрістю тощо. Оточив себе донощиками і відновив дію закону про образу величності. Наказав стратити багатьох сенаторів за підозрами в незадоволенні його правлінням. Убитий змовником.