У давнину на його території навчали художників.
Археологи вивчили розписні рельєфи віком 3500 років у храмі Хатшепсут у Фівах, побудованому у XV столітті до нашої ери. Результати дослідження опубліковані в журналі Antiquity.
Стародавні рельєфи у каплиці храму були вирізані майстрами, які мали різний рівень підготовки. На думку фахівців, це свідчить про те, що на території храму діяла своєрідна художня школа, де навчали скульпторів. Мабуть, роботу новачків перевіряв досвідчений наставник, який міг виправити помилки.
Раніше вважалося, що у Стародавньому Єгипті учнів не допускали до прикрашання храмів. Однак виявлені у каплиці храму Хатшепсут приклади свідчать про інше.
Каплиця – найбільша кімната у храмі. Тут було виявлено два рельєфи, присвячені Хатшепсут, що правила Давнім Єгиптом з 1473 по 1458 до нашої ери. На рельєфах, кожен з яких завдовжки близько 12 метрів, зображено сотні фігур, які несуть підношення Хатшепсут, що сидить на троні.
Анастасія Ступко-Любчинська (Anastasiia Stupko-Lubczynska) з Варшавського університету вивчила ці рельєфи та виявила, що деякі їх частини були виконані людьми з невеликим досвідом роботи. Судячи з техніки, учнями довіряли виконувати найменш складні деталі, наприклад тулуби, руки та ноги. Більш професійні майстри працювали над складними елементами, такими, як обличчя.