Судово-медичний експерт у Великобританії успішно реконструював обличчя жінки VII століття, яка, як вважають, була однією з перших християнок Англії, що прийняли християнство. Підозрюють, що молода жінка, якій на момент смерті було 16 років, належала до аристократії або навіть до королівської родини. Ці припущення пов'язані з незвичайним похованням – її поклали на ліжко, на ній був характерний золотий і гранатовий хрест, відомий як хрест Трампінгтона. Такий тип поховання є рідкісним, на сьогоднішній день виявлено лише 18 таких поховань.
Біо-археолог Сем Леггетт розповів про життя жінки, пояснивши, що результати ізотопного аналізу збігаються з результатами двох інших жінок, які були поховані у подібний спосіб у той самий період у Кембріджширі. Ізотопні тести також показали, що молода жінка переїхала до Англії у віці семи років з регіону Центральної Європи, можливо, поблизу Альп на півдні Німеччини. Врешті-решт вона оселилася в Кембріджширі, одному з найбільш рівнинних графств Великої Британії. Леггетт зауважив, що її подорож, ймовірно, була нелегкою, враховуючи її слабке здоров'я і чуже середовище.
Подальші аналізи показали, що після переїзду до Англії вона змінила раціон харчування, значно зменшивши частку білка, що, можливо, і стало причиною її ранньої смерті. Наразі в Кембриджському музеї археології та антропології демонструється реконструйоване зображення жінки, створене судовим художником Х'ю Моррісоном (Hew Morrison). Хоча неможливо підтвердити колір очей чи волосся жінки без аналізу ДНК, дослідники вважають, що зображення дає чітке уявлення про її зовнішність незадовго до смерті.