Ці останки були виявлені відносно близько всього в 90 світлових роках від Землі.
Вчені з Кільського університету та Німецького археологічного інституту дійшли висновку, що примітивне суспільство звести такі об'єкти просто не могло, а отже, їх створила розвинена цивілізація.
Уточнюється, що монументальні доісторичні споруди загалом характерні для островів Океанії. На островах Палау їх звели близько 500 року до нашої ери. Ніхто не знає, що за будівельники звели їх. Усні перекази корінних жителів розповідають про те, що в давнину величезна змія обвила пагорби на острові Палау, а її тіло перетворилося на гігантські тераси, які і були збудовані в пірамідальному порядку.
Завдяки сучасним методам археологи встановили, що стародавні будівельники для будівництва пірамід використовували вивітряну вулканічну породу. З цього матеріалу були викладені основи пірамід, а верхні шари у вигляді терас були створені з родючого ґрунту. Передбачається, що вони могли бути використані для вирощування сільськогосподарських рослин.
«Протягом багатьох поколінь та з майже неймовірним обсягом роботи ці робітники мали перемістити мільйони тонн ґрунту. Це досягнення, яке можливе тільки в політично організованому складному суспільстві», – каже доктор Аннет Кюлем, яка керувала розкопками.
На думку вчених, не всі піраміди могли використовуватися для садівництва та городництва. На вершинах деяких із них було виявлено останки шести людей. За словами доктора Кюннет, черепи досить добре збереглися. Це дає вченим надію, що вдасться провести аналіз ДНК. Результати покажуть, чи пов'язує кровний зв'язок загадкових будівельників пірамід із населенням, яке живе в цьому районі тепер.