Підготовка до школи передбачає покупку великої кількості товарів, в тому числі і письмового приладдя. Обов'язковий аксесуар – ручка для письма: https://germes.one/ruchki-c918/. Від її форми, якості матеріалів, пишучої основи залежить не тільки зручність написання, але і почерк. Це особливо актуально для учнів молодшої школи – у діток в першому класі тільки формуються навички письма. Завдання батьків – знайти шкільні ручки, за допомогою яких дитина зможе уникнути втоми, буде писати з комфортом.
Що необхідно врахувати при виборі шкільних ручок
При виборі письмового приладдя враховують такі особливості канцтоварів:
- Форма корпусу. Анатомічними і максимально зручними для невеликої руки вважаються аксесуари, виконані в тригранному корпусі. Така форма знімає напругу з кисті, забезпечує правильне положення пальців.
- Протиковзкі елементи. Гумовий упор відповідає за стабільне позиціонування кулькової ручки. Завдяки цій деталі, пальці не будуть зісковзувати, вона також запобігає дискомфорту, появі мозолів.
- Товщина стрижня. Шкільне приладдя для письма забезпечує лінії товщиною від 0,5 до 1,5 мм – оптимальні показники для більшості задач, які вирішують учні.
- Колір. Для більшості предметів, на яких пишуть на папері, необхідні чорнила синього кольору. Для заповнення щоденника, творчості, для малювання необхідні кольорові варіанти: червоний, зелений, фіолетовий, блакитний, чорний та ін.
- М'якість. Такі шкільні товари як ручки, повинні писати м'яко без натиску. В іншому випадку пальці і кисті учня швидко втомляться. Лінія, яку залишає стрижень, чітка, не має пропусків.
- Матеріали корпусу. Бажано, щоб продукція для письма, будь то кулькова або гелева ручка, була виготовлена з сертифікованих екологічних матеріалів.
- Вага, довжина і діаметр. Оптимальний діаметр корпусу ручки і олівця – 5 мм, при цьому аксесуар не повинен бути важким. Якщо говорити про довжину, варто віддати перевагу приладдям довжиною не більше тринадцяти сантиметрів.
Асортимент ручок для письма
На профільному ринку представлений солідний вибір канцелярських товарів. Кожен має свої характеристики і особливості:
- Кулькова ручка: Якісні ручки залишають чисті і чіткі лінії, не розмазуються. Конструкція корпусу забезпечує правильне позиціонування аксесуара в руці, що сприяє формуванню красивого почерку. Бувають автоматичними і звичайними.
- Гелеві ручки: Ручки з гелевими чорнилами не варто розглядати в якості постійного інструменту, так як вони не підходять для письма в зошиті – можуть мазати, залишати плями. Однак, відмінно підходять для творчих завдань.
- Масляні та капілярні ручки: Канцтовари з масляною пастою добре ковзають, швидко сохнуть, надовго зберігають насиченість кольору. Недолік аксесуара – неекономічність в плані витрати чорнил. Капілярні ручки на водній основі – хороший вибір на користь створення малюнків в скетчбуці, декору, прикрас.
Кращими ручками для дитини в школу є кулькові. Вони підходять для письма в зошиті. Для малювання на альбомних аркушах або офісному папері варто віддати перевагу кольоровим гелевим, капілярним, масляним аксесуарам. Головне, щоб обрана модель відповідала запитам навчального закладу, і підходила учню – не створювала складнощів під час навчання.