Джерело швидких радіосплесків FRB 20201124A, що повторюється, виробило 1863 спалахи за 82 години при загальній тривалості спостережень в 91 годину.
Більшість свідчень вказує на об'єкт FRB 20201124A як на магнетар, тобто нейтронну зірку із сильними магнітними полями. Джерелом радіосплесків «призначили» його. Втім, дослідники стверджують: назвати його стандартним для такого класу об'єктів не виходить.
Багато в чому через кількість радіосплесків. Більшість їх фіксувалися один раз, і лише кілька виявлялися повторними. А за менш як два місяці спостережень FRB 20201124A дав астрофізикам найбільшу вибірку даних у порівнянні з будь-яким іншим джерелом такого типу.
Щоправда, вивчення об'єкта призвело до ще кількох питань. Те, як згодом змінювалася поляризація (відноситься до орієнтації світлових хвиль у тривимірному просторі), привело вчених до припущення: сила магнітного поля та щільність частинок навколо магнетара – коливалися.
Можливо, мова про наявність поруч із магнетаром так званого «бінарного компаньйона», тобто зірки типу Be. Їх можна зустріти у компаньйонах нейтронних зірок. Але галактика, в якій знаходиться FRB 20201124A, дуже схожа з нашим Чумацьким Шляхом. А в ньому «активного утворення зірок» немає.