Ігри, спілкування з друзями, розваги – все це є природними потребами кожного підлітка. Задовольнити їх може смартфон. Крім того, стильний девайс з можливістю виходу в Інтернет допомагає в навчанні і дозволяє пізнавати світ.
В електронному каталозі магазину Eldorado.ua за посиланням https://eldorado.ua/uk/smartphones/c1038946/ можна знайти багато різноманітних моделей смартфонів для підлітків. Щоб не помилитися з вибором гаджета, врахуйте декілька моментів.
Ціна
У продажу є як бюджетні апарати, так і дорогі варіанти. Якщо ви бажаєте придбати недорогий, проте якісний мобільний девайс, зверніть увагу на продукцію відомого китайського бренду Сяомі. Знайти смартфони торгової марки можна за посиланням https://eldorado.ua/uk/smartphones/c1038946/producer=xiaomi/. Багато моделей Xiaomi за своїми характеристиками дуже наближені до дорогих флагманів, однак мають доступну вартість.
Дисплей
Матриця з гарною передачею кольорів не тільки дозволить добре бачити зображення на екрані, але й зберегти зір маленькому користувачу. До найбільш поширених типів дисплеїв смартфонів належать:
- IPS, що має відмінну точність передачі зображення, м'яку кольорову температуру та великі кути огляду. Це ідеальний варіант для підлітка, адже IPS не навантажує зір.
- Super AMOLED, що характеризується яскравою передачею кольорів і здатністю зберігати контрастність під будь-яким кутом. Проте висока чіткість і занадто насичені кольори негативно впливатимуть на сітківку ока, особливо вночі.
Процесор
Смартфон для підлітка повинен мати потужний процесор через любов власників до інтернет-серфінгу, ігор і перегляду відеоконтенту. Якщо тінейджер використовує телефон переважно для прослуховування музики, спілкування в соцмережах, то буде достатньо бюджетного варіанта з 4 ядрами. Тим, хто полюбляє відеоігри, треба придбати більш потужну модель – з 6 або 8 ядрами.
Пам'ять
Сучасні смартфони можуть мати 64, 128, 256, 512 Гб або 1 ТБ вбудованої пам’яті. Якщо підліток зберігає відео та інші файли на телефоні, то йому потрібен пристрій зі сховищем від 128 Гб. Інакше достатньо буде 64 Гб.
Також варто враховувати об’єм ОЗУ, від якого залежить швидкість роботи апарату. Для запуску різних застосунків треба мінімум 2 Гб. Для сучасних ігор потрібно не менше 6 Гб.
Автономність
Тінейджери проводять набагато більше часу з телефоном, ніж дорослі. Тому автономність смартфона для підлітка має бути високою. Постійна робота дисплею та ігри швидко знищують запас батареї. Мінімальна ємність акумулятора в таких умовах має складати 3000 мАг. Чим більше цей показник, тим довше «проживе» гаджет на одному заряді.