З настанням зими та різкого перепаду температур у роботі мобільного пристрою виникають серйозні збої. У результаті гаджет може перестати працювати будь-якої миті, а ви залишитеся без зв'язку. Ми зібрали декілька корисних та практичних порад, які допоможуть уникнути цього.
Більшість виробників смартфонів спочатку попереджають, за яких температур може працювати їх пристрій. Як правило, в інструкціях прописані стандартні параметри – це вище 0°C та до плюс 35°C.
Сьогоднішні мобільні пристрої швидко розряджаються вже за незначного зниження температури. Усьому виною, як кажуть експерти, їх тонкий корпус та металеві обрамлення.
Фахівці рекомендують відключити пристрій та прибрати його до кишені. Так можна зберегти наявний заряд. Були випадки, коли мобільний пристрій почав розряджатися у мінус 10°C.
При цьому, якщо вам терміново потрібно зателефонувати або надіслати повідомлення, скористайтеся гарячими клавішами. Експерти заявляють, що і вони не завжди спрацьовують, але спробувати все одно варто, і ось як це потрібно зробити:
1. Одночасно утримуйте кнопки зменшення або збільшення гучності та живлення. Відпустіть кнопки, коли смартфон завібрує.
Якщо перший спосіб виявився неефективним, варто спробувати ще один варіант:
2. Одночасно утримуйте близько двох хвилин кнопки збільшення, зменшення гучності та живлення.
Ці дії повинні дати невеликий заряд пристрою, і якийсь час у вас буде мобільний зв'язок.
Також виробники та фахівці з мобільних пристроїв закликають користувачів за таких позаштатних ситуацій не панікувати і не намагатися всіма можливими способами включити смартфон. Так зростає можливість поломки пристрою.
Варто просто залишити смартфон у спокої або дістатися теплого приміщення і дати пристрою трохи відігрітися. Вже пізніше увімкнути гаджет і підключити зарядний пристрій. У жодному разі не прогрівайте телефон феном або обігрівачем, оскільки різкий перепад температури може суттєво пошкодити батарею.